Petar Ilic aktivista „Bitka za Vlasinu“ Foto:Privatna arhiva
Aktivista neformalne grupe građana „Bitka za Vlasinu“ Petar Ilić izjavio je za Regionalnu informativnu agenciju JUGpres da su ga dva nepoznata muškarca napala u dvorištu njegove kuće.
Napadači su imali fantomke na glavi, a napad se dogodio u nedelju uveče, po završetu protesta u Vlasotincu Ilić je napad prijavio policiji i otišao da da izjavu.
Njega je nedavno napao i predsednik opštine Vlasotince Bratislav Petrović i razbio mu mobilni telefon dok je snimao odlazak vranjskih naprednjaka na miting Srpske napredne stranke u Nišu.
Ilić je tada predsednika opštine Vlasotince pitao ko sve to plaća, piše JUGpres.
Izvor: Nova.rs