Foto: Instagram/moj_beo_grad
Na društvenim mrežama objavljena je fotografija i video zapis u kojima se može videti da je automobil upao u otvoreni šaht, koji je izleteo verovatno posle kiše kao posledica neodržavanja i neulaganja u ulicu Željka Milivojevića u Kaluđerici, koja je u katastrofalnom stanju i nije ovo jedino mesto ima ih mnogo širom opštine, ništa gročanska naprednjačka opštinska vlast ne održava.
Mnogo je na grupi Gročanske vesti i ostalim društvenim mrežama bilo objava, apela da se nešto preduzme u toj ulici ali naprednjačka opštinska koaliciona vlast nije imala vremena od svoje bahatosti i javašluka, čekaju da se desi neka gročanska nastrešnica kako bi mogli kad se pobunimo da nas nazivaju zengovcima, ustašama kao predsednik opštine.
Predsednik opštine Grocka dr Saša Čaprić ako se dobro sećamo jer nisu vredne pamćenja njegove, njihove nebulozne izjave, jednom je izjavio da nema para i tu je za njih posao završen. Pošto se hvalio da svakoga može da pogleda u oči u Kaluđerici eto mu prilika i da dokaže a ne samo da vežba u naše ime polaganje venaca sa svojom družinom, idu na razne proslave, jedu i piju na naš račun. Neka povede i svog zamenika Aleksandra Rajkovića koji se isto vozika službenim automobilom na razne privatne proslave i ostale stvari arčeći imovinu građana, da vidimo da nešto taj čovek radi, nigde ga nema, ko zna da li uopšte dolazi redovno na posao i sve ostale funkcionere koje plaćamo od preko 130 000 do preko 180 000 dinara a možda i mnogo više, dobili su čak i povišicu za svoj nerad i bahatost.
Čisto sumnjamo da smeju, oni su hrabri samo za govornicom.
Predsednik opštine iz Kaluđerice, funkcionera i odbornika iz Kaluđerice ima koliko hoćete u opštini i niko nikada ništa nije video pa ni ovo. Vide oni sve, dolaze na posao žive tu ali ih ne interesuje, samo ih interesuju dobre plate od našeg novca i da što bolje iskoriste privilegije i ostvare nešto za sebe, dok je građanima glava u torbi, mogu da dožive nadstrešnicu gde god da krenu.
Adm.G.V.S.S.
Pomenuta ulica je jedva prohodna i po lepom vremenu a mogu misliti posle nevremena. Da dopunim odbornika Todorovica, ulica skoro celom duzinom prolazi pored prepunog kaluđeračkog groblja i ako čekamo novo već xy godina.
Postoji slovenačka izreka,parafraziraću, ako hoćeš da vidiš kakav je narod pogledaj u groblja istog.Pored preminulih nam komšija , prijatelja ,nekome i najmilijih ,biću surovo realan cure fekalije. Automobil se možda može i popraviti,naravo i to je katastrofa ALI OBRAZ UPRLJAN OVIM FEKALIJAMA SE PAMTI I ZA SLEDEĆE GENERACIJE.Uzgred mnogi su svesrdno bili ili su jos uvek uz ovaj rezim.