
Obaveštavamo korisnike naselja Boleč , da će zbog radova na zameni fazonskih komada u periodu od 1000 do 1300 časova bez vode biti potrošači koji se vodom snabdevaju preko podstanice u ulici 1 Maja u naselju Boleč .
Po završetku radova voda će biti puštena ka korisnicima .
Unapred se zahvaljujemo našim korisnicima na razumevanju .
Sva obaveštenja možete dobiti na telefon 066 8064004
Izvor: JP “Vodovod i kanalizacija Grocka“