Foto: Gročanske vesti
Maturanti srednje škole u Grockoj, danas su po drugi put blokirali Smederevski put kod crkve, kako bi odali počast ,,15 minuta tišine“ stradalima u Novom Sadu zbog pada nadstrešnice.
Foto: Gročanske vesti
Foto: Gročanske vesti
Foto: Gročanske vesti
Osim ,,Grocka je uz studente“ bilo je još nekoliko transparenata, sadržinu pojedinih možete pogledati na Instagram stranici blokada_srednja_grocka
Prikaži ovu objavu u aplikaciji Instagram
Saobraćaj je bio zaustavljen, pojedini građani izašli su iz svojih vozila kako bi se pridružili odavanju počasti.
Foto: Gročanske vesti
Foto: Gročanske vesti
Foto: Gročanske vesti
Prisutna je bila policija, koja je dopratila maturante od srednje škole do Smederevskog puta, zaustavila saobraćaj i kako bi sprečila eventualne incidente.
Foto: Gročanske vesti
Skupu se pridružio ne baš veliki broj građana Grocke iako su ih maturanti pozvali da im pruže podršku, ali bilo je kao i prošli put dostojanstveno i bez incidenata.
Adm.G.V.S.S.