Foto: Gročanske vesti
Nesposobnost i bahatost gročanskog naprednjačkog rukovodstva na čelu sa predsednikom opštine Grocka Aleksandrom Rajkovićem, zajedno sa Kriznim štabom prevazišla su sva naša očekivanja, sposobni su samo da izazovu krizu, da reše nešto nema šanse. Sinoć je jedna majka morala da ide po dete u Umčare jer vozač Laste nije hteo da vozi do Živkovca. Kamion Eko Grocke stoji preko 24 sata u Vrčinu jer ulica nije očišćena, odgovornost opštine, blokirajući meštanima prolaz kolima, ne mogu ni do prodavnice, da ne pričamo šta bi bilo da nekome zatreba Hitna pomoć. Ritopek nema vodu 6 dana, a da paradoks bude veći velikohvaljeno klizalište ne radi zbog vremenskih uslova, dok druga nesmetano rade i to je samo deo što je objavljeno na Fejsbuk grupi Gročanske vesti sa brojnim komentarima.
Nekada ste mogli da vidite većnike u kamionima za čišćenje, pokazivali ulice vozačima, a sada jedva da je neko video vozilo za čišćenje a od većnika i ostalih naprednjačkih lezilebovića ni traga ni glasa, najvažnije im je da primaju plate od preko 170 000 dinara, od našeg novca, plus su dobili povećanje a da se uhvate da rade nešto korisno to im primitivnost i bahatost ne dozvoljava, važno da glume nekakve lažne patriote. Čak ni nekakva info služba opštine predsednika Aleksandra Rajkovića ne može bar iz toplog da napiše bilo kakvo saopštenje, kakva je situacija, naravno ne očekujemo da objave aktivnosti kad lenština nema nigde, info stranice su prazne, Krizni štab bilo ko, totalni haos i raspad zbog bahatosti i nesposobnosti, važne su im samo naše pare.
Objava gde vozač Laste nije hteo da vozi do Živkovca i ostavio dete na ulici u Umčarima, u sred noći majka je morala da sedne u auto i da ide po dete, kako ona može da prođe a autobus težak nekoliko tona ne može, objavu i komentare nezadovoljnih građana na grupi Gročanske vesti možete pogledati OVDE
Foto: Printskrin
Objava podeljena na društvenim mrežama, Ritopek 6 dana bez vode.
Foto: Printskrin
Klizalište ne radi zbog vremenskih uslova, građani se pitaju zašto se peru pare.
Foto: Printskrin
Komentar meštana Vrčina kojima je zaglavljeni kamion Eko Grocke blokirao put preko 24 sata, ne mogu da izvršavaju redovne aktivnosti.
Foto: Printskrin
I ovo je samo delić problema koje imaju stanovnici opštine Grocka danima, otkada je počeo da pada sneg, za to vreme od bahatog lezilebovićkog naprednjačkog rukovodstva ni traga, ni glasa, ni slova, čak nema ni telefona da može da se prijavi eventualni problem građana, koji treba da bude na početnoj strani opštinskog sajta a ne da se rovari po sajtu ako ga uopšte ima, kad pogledate funkcionere u Kriznom štabu oni su sami po sebi u krizi morala, volje da bilo šta rade.
Slobodan Simić