Reuters/Marko Djurica
Studenti Pravnog fakulteta u blokadi objavili su jutros da su njihove kolege puštene na slobodu.
„Sve kolege koje su teretili za krivična dela protiv ustavnog uređenja su na slobodi“, napisali su studenti na društvenim mrežama.
SLOBODA❗️❗️❗️
Sve kolege koje su teretili za krivična dela protiv ustavnog uređenja su na SLOBODI❗️❗️❗️ pic.twitter.com/OQv80nG0kv
— Pravni u blokadi (@blokadapravni) July 1, 2025
Studenti pravnog su boravili 12 sati ispred Višeg javnog tužilaštva u Beogradu čekajući odluku u postupku protiv njihovih kolega.
Izvor: N1