
Pošto sam prepoznao da je Ćaci predsednik opštine Grocka dr Saša Čaprić u svom briljantnom nesuvislom govoru na sednici Skupštine GO Grocka, spomenuo mene i moj rad, red je da mu odgovorim a i tokom sednice upotrebio je govor mržnje.
Predsedniče dr Čapriću trebalo bi prvo da znate da ste vi kao Javni funkcioner pod lupom javnosti, da morate da trpite kritike od naroda koji vas plaća!
Trebalo bi i da znate evo konkretno u mom slučaju da ovo što radim zajedno sa građanima, grupa, sajt spada u građanski aktivizam na koji po zakonu imam, imamo pravo, nigde se ne predstavljam kao novinar, čak mi taj naziv nikada ništa nije značio da se osećam nešto veliko, da hoću mogu ali volim ovako sa mojim građanima kao običan čovek njihov sugrađanin, kod mene su sve pravi nalozi nema lažnih, dok je kod vas sve lažno i mislite ako imate neku funkciju da ste ne znam šta.
Što se tiče škole završio sam pošteno srednju školu, imam i Višu vojnu školu ali to sad mislim da nigde ne važi, evo i vi ste završili pošteno fakultet ali pre nego što počnete da nam spočitavate da li neko od nas ili novinara ima diplomu novinara prvo počistitite kod vas u dvorištu sa vašim Ćacijima koji su ,, pazarili“ diplome kako oni vole da kažu, volšebno odjednom dobili diplome fakulteta, pa tek onda držite predavanja inače za zvanje novinara ne treba fakultet po zakonu i mnogi spektar aktivnosti spada u novinarstvo.
Stepen završene škole ne čini čoveka vi Ćaci naprednjaci ste najbolji primer za to.
Što se tiče istine mi to i radimo ne treba niko da nam kaže, sve dokumentovano ili sa fotografijama, bilo je i napisano da vas ljudi cene jer ste svima pomogli ko vam se obratio za pomoć, pišemo istinu kakav god bila nismo mi kao vi naprednjaci da lažemo.
Što se tiče vaše porodice koju ste spomenuli ni ona ni bilo čija me ne interesuje, osim ako neko ne obavlja javnu funkciju.
Pa su tako fotografije gde ste zloupotrebili službeni automobil koji je u vlasništvu građana objavljene taman toliko da bi bile dokaz da se nalazi u kraju, blizini gde vi živite i veoma je paženo da se bilo šta privatno ne ugrozi i tu se razlikujemo mi i vi naprednjaci. Ali niste našli kad ste već pričali za govornicom da kažete zašto vam je trebao automobil subotom, mada pretpostavljamo za Ćacilend.
Što se tiče vašeg poziva za neke doručke bilo šta, hvala ne treba, prvo sa vama Ćaci naprednjacima ne želim da budem za istim stolom, pristojnost, vaspitanje i karakter mi ne da, a drugo iako se ne predstavljam kao novinar držim se tih kodeksa pa bi bilo i kršenje istih.
Pitao sam i vašu sumeštanku koja mi je poslala fotografije, i dalje je ljuta što je ukinut prevoz, pitao sam sve vaše sumeštane ko hoće da dođe na vaš poziv svi su rekli da im ne pada na pamet.
I nemojte samo vi Ćaci naprednjaci da nam garantujete bezbednost pokazali ste šta mislite o nama u Ćacilendu.
Mogli ste slobodno da mi spomenete ime i prezime ili naziv sajta osim ako je za vas to poniženje, mada ponosan sam na to rezervni oficir, na tu Bileću i to što sam ratni veteran koji je časno obavljao svoju dužnost.
A šta o vama kao rezervni oficiru i čoveku možemo da napišemo, po čemu vas pamtimo do sada! Da ste potpisali pre par godina da je naprednjačko srpsko zdravstvo u katastrofalnom stanju a sada ste sa njima, baš nam je divno zdravstvo postalo u međuvremenu, evo na opštini ste zatvorili Dom zdravlja u Vinči, sve manje lekara, situacija sve gora ali svi vi kad preletite kod njih dobijete dobre plaćene funkcije i šta ide uz to i onda je sve super, kod vas nema ništa džabe. I vaš patriotizam je dobro plaćen pa ste tako i zato dali podršku Ćacilendu, bili ste spremni da udarite iz Ćacilenda i okolnih ulica na našu decu, studente 15 . marta, čekićima, motkama, objavljene fotografije, kako se priča bilo je oružja, neke kutije sa municijom su unošene u kutijama sa lekovima, beli mantili veoma zanimljivo. Slavili ste kad je upotrebljeno neko oružje, sredstvo koje je trebalo da izazove stampedo i ogroman broj žrtava naše dece, spremni ste bili da pustite krv da bi ste sačuvali državne jasle i sve pare koje uzimate od nas naroda.
Kad ste toliki junaci eno vam Kosovo sa kojim se busate u grudi, što ne idete da pokažete taj vaš veliki patriotizam koji sprovodite iz udobnih fotelja sa dobro plaćenih državnih jasli, od naših para, sa bezbedne udaljenosti. Evo može većnik zavetnik Lazarević koji se hvali sa crvenom beretkom da vas predvodi. Zašto ne idete tamo da napravite Ćacilend velike patriote da zaštite Srbe, naravno da ne smete, ne može ni vaš izdajnik Vučić više da uđe, od 2012. pa do danas predao je sve što smo imali tamo a vi ga za dobre naše pare podržavali. Ajde junaci da vidimo tamo Ćacilend a ne da napadate našu decu zarad vlasti i ćara, ne smete na da vaš i Vučićev brat Kurti, kupio je je pošteno od vas.
Vaš papagaj šef odborničke grupe Krajnović kad već lupeta o obojenoj revoluciji trebao je da navede koji su to pokazatelji, uslovi za obojenu revoluciju, naravno da ne zna, jer nije on tu dobro plaćen da zna već da papagajiše šta je Vučić rekao zato je i Ćaci. Vučić podigao zemlju, jeste podigao je najviše dug koji će naredna pokoljenja morati da vraćaju, a što je i izgradio pada, ubija ljude zbog lopovluka, gore ljudi u staračkim domovima zbog korupcije, to je podigao vaš Vučić prah i pepeo u koji se sve pretvara.
A sad da pređemo na vaš govor mržnje.
Ko ste vi da poredite građane Srbije i opštine Grocka koji hoće da organizuju Zbor građana, sa Zborom narodne garde u Hrvatskoj, vi ste nas uporedili, nazvali ustašama, ko ste vi i ko vam je to dao za pravo. Niste samo uvredili odbornika Todorovića već sav taj narod, koga je zadesila strašna sudbina. Uvredili ste vaše komšije, prijatelje, sve nas koji nisu promenili mišljenje kao vi. Pričate o Domovnici, mnogi vaši članovi je imaju ali vam smetaju samo oni koji nisu za vas pa ih vređate. Pa prvi bi tvoji Ćaci naprednjaci prihvatili i Kosovsku ne znam kako se zove pa ću je nazvati Šiptarnicu samo ako im Vučić naredi i to dobro se plati, ne bi vam smetalo sigurno, dokaz je vaša Srpska lista koja je polagala zakletvu na ustav tzv. Kosova gde su se zaklinjali da će braniti suverenitet Kosova.
Gde si ti to ratovao junače pa da nekome držiš predavanja i tako porediš, vređaš verovatno u ,,Baba Julin puk pod jorgan planinom.“
Eto ti ćeš biti upamćen i možeš da se ponosiš da si Ćaci naprednjak, da si podržavao napad na našu decu i studente, da si uspeo da uvrediš ljude svojim govorom mržnje nazivajući, poredio ih sa ZNG, ustašama.
Toliko vas narod voli da ste morali silnu policiju da dovedete da vas brani na Skupštini GO Grocka, morali ste da dođete ranije u 7h, kako se ne bi sreli sa narodom. Morao je okupacioni predsednik Skupštine GO Grocka dr Đorđe Stanojević da uvede Ausvajs za prisustvo građana na Skupštini pod izgovorom da je prošli put neki građanin izazvao incident. Da okupacioni predsednik Skupštine dr Stanojević drži do tih novih uvedenih pravila, časti i morala trebao je onda vas dr Čapriću da izbaci sa sednice zbog govora mržnje i lupetanja gluposti koji se mogu smatrati i incidentom.
Kad već vidim da pratite naš rad evo za sledeću sednicu Skupštine spremite da nam odgovorite kako ste prepoznali viziju Aleksandra Vučića pa preleteli u naprednjake, držali dijetu, pili vitamine ili suplemente, možda proteine ili druge praškaste stvari, postali vegetarijanac, zbog nekih zanimljivih fotografija, radili zgibove ili sklekove ili sasvim nešto drugo što meni nikada ne bi palo na pamet?
Lični stav Administratora sajta Gročanske vesti i građanina opštine Grocka Slobodana Simića
Ko ustasa alkoholicaru jedan ili kako te u tvom mestu zovu alkodoktor koga upravo siptarcina debela snabdeva tim belim ,,proteini8ma,, koji su mu pomutili mozak