Foto: Shutterstock, ilustracija
Kako nam javljaju građani u centru Grocke pukla je vodovodna cev, pozvali su JP ,,Vodovod i kanazacija Grocka“ ali su im tog preduzeća rekli da nemaju ekipu da otklone kvar.
Jedino im je rešenje da vodu isključe i to sutra ujutru, pitanje je koliko građana nema vodu.
Nemaju dežurnu ekipu ali zato imaju masu zaposlenih preko SNS stranke, kad već ništa ne rade mogli bi oni da kopaju.
Građani imaju decu, bolesne, starije, voda im je neophodna, ali u vodovodu u Grockoj na čelu sa genijem direktorkom uvezenim kadrom SNS iz Mladenovca, nisu računali da cev može da pukne i nedeljom, vikendom.
Adm.G.V.S.S.