Foto: Printscreen/X: dijazola
Po završetku utakmice između Crvene zvezde i Pafosa (1:2) u okviru kvalifikacija za plasman u Ligu šampiona, navijači tima sa Marakane vređali su Aleksandra Vučića, predsednika Srbije.
Potrajalo je to nekoliko trenutaka, čulo se jako glasno, a kako je izgledalo možete da pogledate i poslušate na snimku ispod.
U prvom trenutku pojavio se snimak iznad tribina, dok sada jasno možemo da vidimo šta se dešavalo na tribinama dok su navijači skandirali: „Vučiću ped***“.
Vučiću pederu na mišiće jedva nekako pic.twitter.com/ckaJUpUsr1
— Lazar (@dijazola) August 19, 2025
Većina navijača su se pridružila skandiranju, dok su ostali, iz bilo kojih drugih razloga, odbili da urade to.
Neki od njih su u tom trenutku napuštali stadion, dok su drugi zbunjeno gledali oko sebe.
Skandiranje je krenulo na Istoku, dok su se kasnije pridružili i pojedinci sa Zapada, što se može čuti i na snimku iznad.
Crvena zvezda će revanš meč igrati narednog utorka na Kipru, gde će ih Pafos dočekati u Limasolu.
Izvor: Nova.rs